Witamy w SZKOLE NURKOWANIA - DIVESCHOOL.PL

Z nami zanurkujesz w ciepłych i kolorowych wodach Morza Czerwonego, ale i w polskich jeziorach, kamieniołomach, jak i w Morzu Bałtyckim.

Tu znajdziecie Państwo pełną ofertę szkoleń nurkowych. Przygotowaliśmy coś dla każdego. Od osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z nurkowaniem do zaawansowanych nurków technicznych pragnących docierać tam gdzie niewielu dotarło.

W naszej szkole zdobędą Państwo podstawowe uprawnienia nurkowe w systemie SSI oraz IANTD a kontynuując naukę uprawnienia specjalistyczne.

Dysponujemy wysokiej klasy materiałami szkoleniowymi w języku polskim (książki oraz filmy DVD) oraz nowoczesnym sprzętem nurkowym wykorzystywanym w trakcie szkoleń. W trakcie kursu otrzymujecie Państwo materiały w wersji elektronicznej.

Filozofia szkoleń SSI pozwala Państwu na naukę również w domu, wtedy gdy macie Państwo czas i ochotę.

Prowadząc kursy dopasowujemy się elastycznie do klienta. W naszej akademii możliwe są różne sposoby przeprowadzenia kursów. Kursy weekendowe, kursy w formie obozów, dla dużych i małych grup ale również indywidualne szkolenia VIP.

Dla nurków chcących kontynuować naukę po zdobyciu uprawnień podstawowych OWD mam ofertę kursów specjalizacyjnych dzięki którym mogą podnosić swoje umiejętności i przygotowywać się do zdobycia kolejnego stopnia nurkowego.

Sylwia Susicka - instruktor od 2007 roku

nurek rebreatherowy i trimiksowy